Sıkça Sorulan Sorular

Havale, kredi kartı ve banka kartı ile hem Kentboringer.com üzerinden hem de watsap sipariş hattından sipariş oluşturabilirsin.

Kentboringer'de hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?
Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

Kapıda ödeme imkanı var mı?
Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmuyor. Havale/EFT, kredi kartı ve banka kartı Kentboringer.com üzerinden sipariş oluşturabilirsin.

Ürünümün kargoya verildiğini nasıl öğreneceğim?
Ürünün kargoya verilme sürecini, üye girişi yaptıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Hesabım’ bölümünden rahatlıkla görebilirsin. Ayrıca kargoya verilen ürünler teslimat için yola çıktığında sipariş verirken belirttiğin e-posta adresine ve telefonuna, anlaşmalı kargo şirketimizin ismi ve kargo takip numarası iletilir. Bu numara ile kargonun nerede olduğunu kolaylıkla takip edebilirsin.

Kentboringer'de kredi kartı ile ödeme güvenli mi?
Güvenli ödeme sisteminin altyapısı Türkiye’nin önde gelen ödeme sistemleri firması İpara tarafından sağlanıyor. SSL sertifikalı sistemin altyapısında kart verileri kodlanarak otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Sana ait bu bilgiler Kentboringer tarafından görüntülenemiyor ve saklanamıyor, bu yüzdenKentboringer.com üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsin.

Havale/EFT ile ödeme yapabilir miyim?
Siparişini tamamlamadan önce, ödeme tipini seçerken ‘Havale ile Ödeme’ seçeneğini işaretleyerek siparişini oluşturabilirsin.Havale veya EFT işlemini yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızı yazınız.
Yapılan havale en fazla 3 iş günü içinde onaylanarak, sipariş işleme alınır.
İşlemi yapabileceğin hesap numaralarımızı tabloda görebilirsin.
Alıcı Kısmına Yazılması Gereken Şirket Ünvanımız: Yiğit Gıda Mad.Paz.San.Tic.Ltd.Şti

1-Hesap İsmi : Yiğit Gıda Mad.Paz.San.Tic.Ltd.Şti
Banka Adı : Yapı Kredi Bankası
Şube: Esenyurt Ticari Şube
Şube Kodu: 764
Hesap Numarası: 84181467
Iban: TR53 0006 7010 0000 0084 1814 67

2-Hesap İsmi 2 : Yiğit Gıda Mad.Paz.San.Tic.Ltd.Şti
Banka Adı : Halkbankası
Şube: Hadımköy Ticari Şube
Şube Kodu: 606
Hesap Numarası: 10260634
Iban: TR60 0001 2009 6060 0010 2606 34 

3--Hesap İsmi 3 : Yiğit Gıda Mad.Paz.San.Tic.Ltd.Şti
Banka Adı : Ziraat Bankası
Şube: Hadımköy Ticari Şube
Şube Kodu: 2257
Hesap Numarası: 77934044-5001
Iban: TR92 0001 0022 5777 9340 4450 01

Kent Boringer ürünlerinde kullanılan hammaddeler güvenilir midir?

Kent Boringer ürünlerinde kullanılan hammaddelerin tümünün Türk Gıda Kodeksi’ndeki ilgili tebliğlere  uygunluğu kontrol edilmektedir ve tüm girdi kalite kontrolleri yapılmaktadır.

Kent Boringer ürünlerini rahatlıkla tüketebilir  miyim?

Evet. Kent Boringer ürünlerini güvenle tüketebilirsiniz. Sadece alerjik durumu olan kişilerin tüketmeden önce ürün ambalajı üzerindeki alerjen bilgilerine dikkat etmesi gereklidir.

Kent Boringer çorba serisi raf ömrü boyunca tazeliğini nasıl korur?
Hijyenik koşullarda ve mevsiminde kurutulmuş sebzeler kullanılmaktadır. Ürünler ışık ve nem geçirmeyen çok katmanlı özel paketlerde sunulmaktadır, bu da çevresel faktörlere karşı dayanıklılığı sağlamaktadır.

Bazı ürünlerinizde kullanılan MSG nedir, sağlığa zararlı etkisi var mıdır?
MSG olarak da bilinen Monosodyum Glutamat, glutamik asidin sodyum tuzdur, gıdalarda aroma arttırıcı olarak kullanılır. Gıdaların orijinal tadını arttırarak daha lezzetli hâle getiren bu madde, Uzakdoğu mutfağında yoğun olarak kullanıldığından Çin tuzu olarak da adlandırılmaktadır. 
MSG, FDA (U.S. Food and Drug Administration (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi)) tarafından onaylanmış bir bileşiktir. Glutamat hakkında belirtilen özellikler ve yapılan bilimsel araştırmaların değerlendirilmesi ışığında Monosodyum Glutamat (MSG), sağlık otoritelerince en güvenli katkılar arasında kabul edilmektedir. Monosodyum Glutamat (MSG), ABD’nin de GRAS (Generally Recognized as Safe - Genel Olarak Güvenli Kabul Edilir) listesindedir. Bu, en güvenilir katkıların bulunduğu listedir. Dünya Sağlık Örgütü’nün ilgili kuruluşu olan JECFA’da MSG’yi en güvenilir katkıların bulunduğu “ADI - Değeri Tespit Edilmesine Gerek Duyulmayan Katkılar” listesine almıştır.